Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
proberen te verwijderen met Spyhunter.
Doet een degelijke scan, maar je kunt de malware enkel verwijderen indien je Spyware koopt (€30)
bestaat er dan geen gratis versie voor W8 ?
bij sommige snelkoppelingen met name browsers kan je na de "browser.exe\" een adres opgeven waarmee een browser moet opstarten.
met een snelkoppeling voer je namelijk een aantal commando's uit
Voorbeeld:
C:\program files\mozilla firefox\firefox.exe hiermee voert het een commando uit om in C: de map Program files te zoeken en te openen en daar vervolgens de map mozilla firefox te zoeken en openen en daar vervolgens firefox.exe te openen (in dit geval uit te voeren)
je kunt vervolgens een wbesite achter firefox.exe zetten: C:\program files\mozilla firefox\firefox.exe\https://www.google.nl hiermee wordt het commando gegeven om in firefox de website Google te openen.
qvo6 past dit aan doormiddel van hun eigen malware.
Qvo6 gebruikt hun malware dan om het elke keer je snelkoppelingen van je browser(s) aan te passen.
anti malware software kan wel de malware verwijderen maar niet altijd de aanpassingen die erdoor zijn gemaakt terug te draaien.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.