Aangezien ts schrijft de reportages te hebben vermoed ik dat het een schrijffout zal zijn. Moet volgens mij digicorder zijn.
Betreft handleiding in #3,
7) Kanaal van Digibox zoeken op DVD
Als dat gebeurd is kies je op de DVD-recorder de zender waar je het beeld van je Digicorder op ziet.
De digicorder geeft geen signaal door via antennekabel. Dus er is geen zender.
Je hoort de scart op de digicorder "out" te verbinden met de "in" van je dvd speler. Dan het signaal van Uw dvd speler volgen op tv. Liefst via HDMI.
Let wel, als je de digicorder laat lopen, dan ook de dvd speler in opnamestand plaatsen. Na einde reportage alles op stop zetten.
Het opnametoestel kan een dvd recorder of HDD of video zijn. Het moet wel gekoppeld zijn met een scartfiche.
Denk van de laatste digicorder dat je in het menu het uitgangsignaal dan ook op scart moet zetten. Meestal staat dit op HDMI.